FC Ivančice B - SKMK 1:6 (1:5)

12.05.2024

Střelci gólů: 5´ Simr, 10´ Simr, 12´ Simr, 37´ Ryšavý, 44´ Ryšavý, 73´ Kunc

Na hřiště u řeky Jihlavy v obci Řeznovice dorazili hráči SKMK v obměněné sestavě. První šanci si připsal Albert, ale jeho hlavička po rohu neskončila za brankovou čárou. Na levé straně nejdříve centroval Vlček, ale jeho centr srazil domácí obránce jen na roh, který zahrál sám jmenovaný, do vzduchu se pověsil Simr, který se z.. těchto pozic nemýlí - 0:1.
Velmi záhy si na druhé straně neporozuměli Schuster se Záleským, míč mezi nimi prošel na Schwarze, který bez problémů srovnal na 1:1.
Tlak, který hostující vyvíjeli na domácí vyústil zachycenou rozehrávkou Baranem, který míč posunul na Simra a ten vrátil hostům vedení - 1:2.
Neúnavně bojující Vlček na levé straně si pohrál s obráncem, odcentroval a Simr za 12 minut zkompletoval hattrick - 1:3.
Domácí Ondrák poté zatáhl míč po straně, míč se dostal na střed, ale střela Pavlík šla vedle Záleského brány. V další akci pak střelu Adama Záleský chytil. A do třetice úspěšný zákrok si po rohu nepřipsal Záleský, ale Dančák, který vykopával míč z brankové čáry. Po levé strany rozvinutá akce Baranem a centr Imricha po zemi vypadl před domácí obránce, kde se k míči dostal Ryšavý a k tyči zavěsil - 1:4.
Před poločasem došlo k faulu na Ryšavého před pokutovým územím a byl to sám Vlasta, kdo přímý kop zakroutil k tyči Nešpůrka - 1:5.

Trojicí střídání v úvodu druhé půle se dostali na hřiště Dufek, Švec a Sitař. Z poněkud uspávacího tempa hry vzbudil diváky Sládek, který z přímáku trefil spojnici na Záleského bráně. Ten pak vytáhl také střelu Schwarze. Na druhé straně pronikal do vápna Dufek, ale gólman Nešpůrek vyrazil. Poté vyslal Schwarz obloučkem do šance Svobodu, ale jeho střela po zemi opět skončila jen na tyči. hned do protiútoku vyrazil Švec, kličkou si obhodil Nešpůrka, aby vrátil míč před bránu, kde Kunc pohodlně skóroval - 1:6.
Posledními vážnějšími šancemi byla střela Adama do hrudníku Záleského a promáchnutí Dufka před branou Nešpůrka.

V neděli 19.5. od 17 hodin přivítá mužstvo SKMK na domácím hřišti celek Kupařovic.

© 2022-24 Všechna práva vyhrazena SK Moravské Knínice, z.s.